Strona główna

Szkoła

Ogłoszenia
Z życia szkoły
Historia
Położenie-dojazd
Kontakt
Dzwonki
Biblioteka
Świetlica
Sport
Dokumenty
Plan lekcji
Nasz patron
 

Administracja

Kierownik gospodarczy
Kadry
Sekretariat
Stołówka
 

Inne

Szkoła marzeń
Native Speakers
eTwinning
Nowa Iwiczna Band

Nauczyciele

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH W NOWEJ IWICZNEJ

p. Paweł Żurowski                                                          dyrektor

p. Bożena Bogucka                                                          wicedyrektor

p. Beata Róg                                                                      wicedyrektor

p. Irmina Dobrzyńska                                                      wychowawca zerówki

p. Agnieszka Lubańska                                                  kierownik świetlicy

p. Marek Ciężkowski                                                      wychowawca świetlicy

p. Anna Meder                                                                  wychowawca świetlicy

p. Małgorzata Mikusek                                                   wychowawca świetlicy

p. Jolanta Wilk                                                                  wychowawca świetlicy

p. Małgorzata Woźniak - Kłoda                                      wychowawca świetlicy

ks. Mariusz Miodek                                                        religia

p. Barbara Socha                                                              religia

p. Marzena Jagiełło                                                         religia

ks. Tomasz Kądzik                                                          religia

p. Marcin Dobroń                                                              etyka

p. Katarzyna Dębska                                                        reedukator

p. Ewa Grzechnik                                                             reedukator

p. Małgorzata Mikusek                                                   reedukator

p. Dorota Ucieklak                                                            psycholog

p. Marcin Popławski                                                        psycholog
 
p. Agnieszka Kozłowska                                                plastyka

p. Krystyna Balcerzak                                                      pedagog

p. Bożena Kula                                                                   pedagog

p. Dorota Tyagi - Olwert                                                   pedagog

p. Artur Brzeziński                                                           w-f

p. Jerzy Buczek                                                                 w-f

p. Piotr Brzozowski                                                          w-f

p. Dariusz Pawelec                                                            w-f

p. Grażyna Rosłon                                                              w-f

p. Paulina Telecka                                                              w-f

p. Mariusz Skalski                                                             w-f

p. Dorota Grad                                                                     w-f

p. Renata Galińska                                                             nauczanie zintegrowane

p. Monika Gołębiewska - Chojnacka                              nauczanie zintegrowane

p. Iwona Metzgier                                                              nauczanie zintegrowane

p. Katarzyna Kapuścik                                                       nauczanie zintegrowane

p. Agnieszka Lubańska                                                    nauczanie zintegrowane

p. Anna Soćko                                                                     nauczanie zintegrowane

p. Iwona Zygał                           nauczanie zintegrowane, zajęcia komputerowe

p. Ewa Mańkowska                                                            nauczanie zintegrowane

p. Grażyna Machnicka                                                       muzyka

p. Hanna Walasek                                                              matematyka

p. Romana Żurek                                                              matematyka

p. Urszula Samojlik                                                          matematyka

p. Mirosława Bieniek                                                       matematyka

p. Małgorzata Sołtan                                                        logopeda

p. Jolanta Lau                                                                    j. polski

p. Ewelina Gut                                                                    j. polski

p. Ewa Hadryś                                                                    j. polski

p. Milena Wrońska - Stochel                                           j. polski

p. Anna Sudoł - Szlachciuk                                              j. polski

p. Alicja Karnabol                                                               j. polski

p. Iwona Latkowska                                                         j. niemiecki

p. Adam Łaskawiec                                                          j. niemiecki

p. Wioletta Karaś                                                               j. angielski

p. Bożena Klukowska                                                       j. angielski

p. Anna Seidler                                                                  j. angielski

p. Anita Skalska                                                                 j. angielski

p. Magdalena Teklak                                                         j. angielski

p. Dorota Zdziech                                                               j. angielski

p. Ewelina Gut                                                                     j. angielski

p. Tomasz Domeradzki                                                     informatyka, technika

p. Elżbieta Marczak                                                            informatyka, technika

p. Marcin Dobroń                                                                historia

p. Małgorzata Świdlicka                                                    historia

p. Ewa Misztal                                                                     historia

p. Monika Kłaczyńska - Oroń                                            geografia

p. Jacek Paulinek                                                                fizyka

p. Agnieszka Pavloska                                                      chemia

p. Joanna Stępień                                                               biologia

p. Eliza Makowska                                                              przyroda

p. Monika Kłaczyńska – Oroń                                           przyroda

p. Joanna Stępień                                                               przyroda

p. Marcin Dobroń                                                                 WOS

p. Ewa Misztal                                                                      WOS

p. Zofia Piasecka                                                                 bibliotekarz

p. Barbara Szewczak                                                          bibliotekarz

p. Joanna Stępień                                                                WDŻ

 

Uczniowie

Koła zainteresowań
Galeria zdjęć
Gazetka szkolna
Klasy
Samorząd szkolny
Konkursy
Ciekawe strony
Nasze sukcesy
Wykaz podręczników
Kalendarz
Informatyka
Projekty
 

Rodzice

Rada Rodziców
Dzienniczek UO-NET

Nauczyciele

Dyrekcja
Nauczyciele
Dziennik UO-NET
Publikacje nauczycieli
Terapia

© 2006 Wszelkie prawa zastrzeżone.